T495C335K025ATE750
DigiKeys produktnummer
399-4648-2-ND - Remsa och spole (TR)
399-4648-1-ND - Remsbit (CT)
399-4648-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T495C335K025ATE750
Beskrivning
CAP TANT 3.3UF 10% 25V 2312
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3.3 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 25 V 2312 (metrisk 6032) 750mOhm
EDA-/CAD-modeller
T495C335K025ATE750 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
2000tim vid 85°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
2312 (metrisk 6032)
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,126" (6,00 x 3,20mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,110" (2,80mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
C
Spänning - märkt
25 V
Egenskaper
General Purpose
Typ
Formgjuten
Basproduktens nummer
ESR (Equivalent Series Resistance)
750mOhm