T495C226K016ATE3507280 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
22 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 16 V 2312 (metrisk 6032) 350mOhm vid 100kHz
T495C226K016ATE3507280
DigiKeys produktnummer
399-T495C226K016ATE3507280TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T495C226K016ATE3507280
Beskrivning
CAP TANT SMD AUTO
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T495C226K016ATE3507280 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
350mOhm vid 100kHz
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
2312 (metrisk 6032)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,126" (6,00 x 3,20mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,110" (2,80mm)
Spänning - märkt
16 V