T495B226K010ATE400
DigiKeys produktnummer
399-11069-2-ND - Remsa och spole (TR)
399-11069-1-ND - Remsbit (CT)
399-11069-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T495B226K010ATE400
Beskrivning
CAP TANT 22UF 10% 10V 1411
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 10 V 1411 (metrisk 3528) 400mOhm
EDA-/CAD-modeller
T495B226K010ATE400 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
2000tim vid 85°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,10mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
B
Spänning - märkt
10 V
Egenskaper
General Purpose
Typ
Formgjuten
Basproduktens nummer
ESR (Equivalent Series Resistance)
400mOhm