T494V476K010AH7280 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
47 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 10 V 2917 (metrisk 7343) 300mOhm vid 100kHz
T494V476K010AH7280
DigiKeys produktnummer
399-T494V476K010AH7280TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T494V476K010AH7280
Beskrivning
CAP TANT SMD LOW ESR
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T494V476K010AH7280 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
300mOhm vid 100kHz
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Spänning - märkt
10 V