T494V107K006AH4777 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Bilden för T494V107K006AH4777 är inte tillgänglig
T494V107K006AH4777
DigiKeys produktnummer
399-T494V107K006AH4777TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T494V107K006AH4777
Beskrivning
100.UF 6.0V
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (metrisk 7343) 200mOhm vid 100kHz
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
200mOhm vid 100kHz
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Spänning - märkt
6.3 V