T494C475M020AT24787622 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
4.7 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 20 V 2312 (metrisk 6032) 600mOhm vid 100kHz
T494C475M020AT24787622
DigiKeys produktnummer
399-T494C475M020AT24787622TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T494C475M020AT24787622
Beskrivning
4.70UF 20.0V
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
600mOhm vid 100kHz
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Inkapsling/låda
2312 (metrisk 6032)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,126" (6,00 x 3,20mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,110" (2,80mm)
Spänning - märkt
20 V