T493B335K025BH6410 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
3.3 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 25 V 1411 (metrisk 3528) 3,5Ohm vid 100kHz
T493B335K025BH6410
DigiKeys produktnummer
399-T493B335K025BH6410TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T493B335K025BH6410
Beskrivning
CAP TANT SMD HI-REL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T493B335K025BH6410 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,10mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
B
Spänning - märkt
25 V
Egenskaper
Hög tillförlitlighet
Typ
Formgjuten
Haverifrekvens
B (0,1 %)
ESR (Equivalent Series Resistance)
3,5Ohm vid 100kHz