T493B226K016AH6120 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
KEMET
I lager: 1 883
Datablad
Similar
Datablad
22 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 16 V 1411 (metrisk 3528) 800mOhm