T493B106J016AH6320 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
10 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 16 V 1411 (metrisk 3528) 800mOhm vid 100kHz
T493B106J016AH6320
DigiKeys produktnummer
399-T493B106J016AH6320TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T493B106J016AH6320
Beskrivning
CAP TANT SMD HI-REL
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T493B106J016AH6320 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
800mOhm vid 100kHz
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Tolerans
±5%
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,10mm)
Spänning - märkt
16 V