T491D227K010AH4153 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KEMET
I lager: 974
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
I lager: 500
220 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 10 V 2917 (metrisk 7343) 500mOhm
T491D227K010AH4153
DigiKeys produktnummer
T491D227K010AH4153-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T491D227K010AH4153
Beskrivning
CAP TANT 220UF 10% 10V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T491D227K010AH4153 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
10 V
Egenskaper
General Purpose
Typ
Formgjuten
Basproduktens nummer
ESR (Equivalent Series Resistance)
500mOhm