T491D106K035AT24787027 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 500
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
10 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 35 V 2917 (metrisk 7343) 1Ohm
T491D106K035AT24787027
DigiKeys produktnummer
T491D106K035AT24787027-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T491D106K035AT24787027
Beskrivning
CAP TANT 10UF 10% 35V 2917
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±10%
Spänning - märkt
35 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
1Ohm