T491C157M010ATAUTO7280 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
150 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 10 V 2312 (metrisk 6032) 900mOhm
T491C157M010ATAUTO7280
DigiKeys produktnummer
T491C157M010ATAUTO7280-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T491C157M010ATAUTO7280
Beskrivning
CAP TANT 150UF 20% 10V 2312
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
T491C157M010ATAUTO7280 Modeller
Kategori
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,126" (6,00 x 3,20mm)
Höjd - monterad (max)
0,110" (2,80mm)
Tolerans
±20%
Klassificeringar
AEC-Q200
Spänning - märkt
10 V
Egenskaper
Automotive
Typ
Formgjuten
Grad
Automotive
ESR (Equivalent Series Resistance)
900mOhm
Godkännande
AEC-Q200
Arbetstemperatur
-55°C-125°C