T491B225M020AT42807333 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
2.2 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 20 V 1411 (metrisk 3528) 3,5Ohm
T491B225M020AT42807333
DigiKeys produktnummer
T491B225M020AT42807333-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T491B225M020AT42807333
Beskrivning
CAP TANT 2.2UF 20% 20V 1411
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T491B225M020AT42807333 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,10mm)
Tolerans
±20%
Spänning - märkt
20 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
3,5Ohm