T491B156M010AT42807333 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
15 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 10 V 1411 (metrisk 3528) 2Ohm
T491B156M010AT42807333
DigiKeys produktnummer
T491B156M010AT42807333-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T491B156M010AT42807333
Beskrivning
CAP TANT 15UF 20% 10V 1411
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T491B156M010AT42807333 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,10mm)
Tolerans
±20%
Spänning - märkt
10 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
2Ohm