T491A475K025AT24787246 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
4.7 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 25 V 1206 (metrisk 3216) 6Ohm
T491A475K025AT24787246
DigiKeys produktnummer
T491A475K025AT24787246-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T491A475K025AT24787246
Beskrivning
CAP TANT 4.7UF 10% 25V 1206
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T491A475K025AT24787246 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
A
Spänning - märkt
25 V
Egenskaper
General Purpose
Typ
Formgjuten
Basproduktens nummer
ESR (Equivalent Series Resistance)
6Ohm