T322A225K015AT7293 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
2.2 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 15 V Axiell
T322A225K015AT7293
DigiKeys produktnummer
399-T322A225K015AT7293TB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T322A225K015AT7293
Beskrivning
CAP TANT AXL
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Typ
Formgjuten
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Genomgående hål
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Inkapsling/låda
Axiell
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,095" x L 0,260" (2,41 x 6,60mm)
Kapacitans
Tillverkarens storlekskod
A
Tolerans
±10%
Egenskaper
General Purpose
Spänning - märkt
15 V