SCT17X-100-1R1A015JV
DigiKeys produktnummer
399-SCT17X-100-1R1A015JV-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SCT17X-100-1R1A015JV
Beskrivning
IND COMMON MODE 0.3MH 10A
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
300 µH @ 100 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Genomgående hål 10A DCR 11,34mOhm
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
11,34mOhm
Tillverkare
KEMET
Märkspänning - DC
500V
Serie
Märkspänning - AC
500V
Förpackning
Tråg
Arbetstemperatur
-40°C-130°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Filtertyp
Kraftledning
Storlek/dimension
L 1,004" x B 0,717" (25,50 x 18,20mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
0,925" (23,50mm)
Induktans @ frekvens
300 µH @ 100 kHz
Inkapsling/låda
Vertikal, 4 PC-stift
Strömklassning (max)
10A