R745I13305000J är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
3300 pF Filmkondensator 500V 1600V (1,6kV) Polypropylen (PP), metalliserad Radial
R745I13305000J
DigiKeys produktnummer
399-R745I13305000J-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
R745I13305000J
Beskrivning
CAP FILM METAL RAD POLYPROP
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
193 mOhms
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Monteringstyp
Genomgående hål
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,709" x B 0,197" (18,00 x 5,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,437" (11,10mm)
Tolerans
±5%
Terminering
PC-stift
Märkspänning - AC
500V
Ledaravstånd
0,591" (15,00mm)
Märkspänning - DC
1600V (1,6kV)