R71MI3220DQ00K är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.22 µF Filmkondensator 220V 420V Polypropylen (PP), metalliserad Radial
R71MI3220DQ00K
DigiKeys produktnummer
399-R71MI3220DQ00KTB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
R71MI3220DQ00K
Beskrivning
CAP FILM METAL RAD POLYPROP
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
R71MI3220DQ00K Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
253 mOhms
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-110°C
Serie
Monteringstyp
Genomgående hål
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
L 0,709" x B 0,197" (18,00 x 5,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,437" (11,10mm)
Tolerans
±10%
Terminering
PC-stift
Märkspänning - AC
220V
Ledaravstånd
0,591" (15,00mm)
Märkspänning - DC
420V