R463N333050H7K
DigiKeys produktnummer
399-R463N333050H7K-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
R463N333050H7K
Beskrivning
CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.33 µF Filmkondensator 310V 630V Polypropylen (PP), metalliserad Radial
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
R463N333050H7K Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Monteringstyp
Genomgående hål
Serie
Inkapsling/låda
Förpackning
Box
Storlek/dimension
L 1,043" x B 0,236" (26,50 x 6,00mm)
Artikelstatus
Aktiv
Höjd - monterad (max)
0,594" (15,10mm)
Kapacitans
Terminering
PC-stift
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,886" (22,50mm)
Märkspänning - AC
310V
Tillämpningar
EMI, RFI-dämpning
Märkspänning - DC
630V