MMK15105K100B04L16.5TR18 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Nytt hos DigiKey
1 µF Filmkondensator 63V 100V Polyester, metalliserad Radial
MMK15105K100B04L16.5TR18
DigiKeys produktnummer
399-MMK15105K100B04L16.5TR18TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MMK15105K100B04L16.5TR18
Beskrivning
1F10010%V
Tillverkarens standardleveranstid
29 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Dielektriskt material
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-100°C
Serie
Monteringstyp
Genomgående hål
Storlek/dimension
L 0,709" x B 0,217" (18,00 x 5,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,413" (10,50mm)
Tolerans
±10%
Terminering
PC-stift
Märkspänning - AC
63V
Ledaravstånd
0,591" (15,00mm)
Märkspänning - DC
100V