GTX-3500-Y474
DigiKeys produktnummer
399-GTX-3500-Y474-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GTX-3500-Y474
Beskrivning
LINE FILTER 500VDC 50A CHASS MNT
Tillverkarens standardleveranstid
29 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Trefas (delta) EMC/EMI Linjefilter 50 A AC 50/60Hz Två steg Kopplingsplint
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
GTX-3500-Y474 Modeller
Kategori
Ström
50 A
Tillverkare
KEMET
Frekvens - drift
50/60Hz
Serie
Tillämpningar
Omriktare, effektdrivsystem
Förpackning
Bulk
Godkännande myndighet
cUL, UL
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-25°C-55°C
Filtertyp
Trefas (delta)
Monteringstyp
Chassimontering
Konfiguration
Två steg
Termineringstyp
Kopplingsplint
Spänning - märkspänning DC
500V