F862BP224K310ZL32KV054 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 587
Datablad
I lager: 1 925
I lager: 834
Bilden för F862BP224K310ZL32KV054 är inte tillgänglig
F862BP224K310ZL32KV054
DigiKeys produktnummer
399-F862BP224K310ZL32KV054-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
F862BP224K310ZL32KV054
Beskrivning
.220UF 310V
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.22 µF Filmkondensator 310V 630V Polypropylen (PP), metalliserad Radial
Arbetstemperatur
-40°C-110°C
Tillv.
Monteringstyp
Genomgående hål
Serie
Inkapsling/låda
Förpackning
Box
Storlek/dimension
L 0,709" x B 0,335" (18,00 x 8,50mm)
Artikelstatus
Aktiv
Höjd - monterad (max)
0,571" (14,50mm)
Kapacitans
Terminering
PC-stift
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,591" (15,00mm)
Märkspänning - AC
310V
Tillämpningar
Automotive, EMI, RFI-dämpning
Märkspänning - DC
630V