F861DP155K310ZLH0J är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
1.5 µF Filmkondensator 310V Polypropylen (PP), metalliserad Radial
F861DP155K310ZLH0J
DigiKeys produktnummer
399-17026-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
F861DP155K310ZLH0J
Beskrivning
CAP FILM 1.5UF 10% 310VAC RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
34 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
F861DP155K310ZLH0J Modeller
Kategori
Monteringstyp
Genomgående hål
Storlek/dimension
L 1,024" x B 0,433" (26,00 x 11,00mm)
Förpackning
Bulk
Höjd - monterad (max)
0,787" (20,00mm)
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
PC-stift
Kapacitans
Ledaravstånd
0,886" (22,50mm)
Tolerans
±10%
Tillämpningar
EMI, RFI-dämpning
Märkspänning - AC
310V
Klassificeringar
X2
Dielektriskt material
Basproduktens nummer
Arbetstemperatur
-40°C-110°C