F461BK684M160A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Bilden för F461BK684M160A är inte tillgänglig
F461BK684M160A
DigiKeys produktnummer
399-F461BK684M160A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
F461BK684M160A
Beskrivning
.680UF 160V
Detaljerad beskrivning
0.68 µF Filmkondensator 90V 160V Polypropylen (PP), metalliserad Radial
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Storlek/dimension
L 0,709" x B 0,295" (18,00 x 7,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,531" (13,50mm)
Tolerans
±20%
Märkspänning - AC
90V
Ledaravstånd
0,591" (15,00mm)
Märkspänning - DC
160V