F461AK333J630C är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.033 µF Filmkondensator 250V 630V Polypropylen (PP), metalliserad Radial
F461AK333J630C
DigiKeys produktnummer
399-F461AK333J630C-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
F461AK333J630C
Beskrivning
CAP FILM POLYPROP RAD
Tillverkarens standardleveranstid
34 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Dielektriskt material
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Monteringstyp
Genomgående hål
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,512" x B 0,197" (13,00 x 5,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,433" (11,00mm)
Tolerans
±5%
Terminering
PC-stift
Märkspänning - AC
250V
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)
Märkspänning - DC
630V