CKC33C912KDGACTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
9100 pF ±10% 1000V (1kV) Keramiska kondensatorer C0G, NP0 3640 (metrisk 9110)
CKC33C912KDGACTU
DigiKeys produktnummer
399-CKC33C912KDGACTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKC33C912KDGACTU
Beskrivning
KC-LINK 3640 9.1NF 1000VDC C0G
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CKC33C912KDGACTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,366" x B 0,402" (9,30 x 10,20mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)