CKC33C393MDGACTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.039 µF ±20% 1000V (1kV) Keramiska kondensatorer C0G, NP0 3640 (metrisk 9110)
CKC33C393MDGACTU
DigiKeys produktnummer
399-CKC33C393MDGACTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKC33C393MDGACTU
Beskrivning
KC-LINK 3640 39NF 1000VDC C0G
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CKC33C393MDGACTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,366" x B 0,402" (9,30 x 10,20mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)