CKC33C153KJGACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-CKC33C153KJGACAUTOTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKC33C153KJGACAUTO
Beskrivning
KC-LINK 3640 15NF 1700VDC C0G
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.015 µF ±10% 1700V (1,7kV) Keramiska kondensatorer C0G, NP0 3640 (metrisk 9110)
EDA-/CAD-modeller
CKC33C153KJGACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,366" x B 0,402" (9,30 x 10,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)