CKC33C104JWGAC7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.1 µF ±5% 650V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 3640 (metrisk 9110)
CKC33C104JWGAC7210
DigiKeys produktnummer
399-CKC33C104JWGAC7210TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKC33C104JWGAC7210
Beskrivning
KC-LINK 3640 0.1UF 650VDC C0G
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CKC33C104JWGAC7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, hög spänning, hög temperatur
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
3640 (metrisk 9110)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,366" x B 0,402" (9,30 x 10,20mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)