CKC21X912FWGACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-CKC21X912FWGACAUTOTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKC21X912FWGACAUTO
Beskrivning
KC-LINK 2220 9.1NF 650VDC C0G
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
9100 pF ±1% 650V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 2220 (metrisk 5750)
EDA-/CAD-modeller
CKC21X912FWGACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, mjuk terminering, hög spänning, hög temperatur
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,232" x B 0,197" (5,90 x 5,00mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,087" (2,20mm)