CKC21X822FWGAC7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
8200 pF ±1% 650V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 2220 (metrisk 5750)
CKC21X822FWGAC7210
DigiKeys produktnummer
399-CKC21X822FWGAC7210TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKC21X822FWGAC7210
Beskrivning
KC-LINK 2220 8.2NF 650VDC C0G
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CKC21X822FWGAC7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, mjuk terminering, hög spänning, hög temperatur
Storlek/dimension
L 0,232" x B 0,197" (5,90 x 5,00mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,087" (2,20mm)