CKC21X472KCGACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-CKC21X472KCGACAUTOTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKC21X472KCGACAUTO
Beskrivning
KC-LINK 2220 4.7NF 500VDC C0G
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4700 pF ±10% 500V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 2220 (metrisk 5750)
EDA-/CAD-modeller
CKC21X472KCGACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, mjuk terminering, hög spänning, hög temperatur
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,232" x B 0,197" (5,90 x 5,00mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,071" (1,80mm)