CKC21C622MCGAC7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
6200 pF ±20% 500V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 2220 (metrisk 5750)
CKC21C622MCGAC7210
DigiKeys produktnummer
399-CKC21C622MCGAC7210TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKC21C622MCGAC7210
Beskrivning
KC-LINK 2220 6.2NF 500VDC C0G
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CKC21C622MCGAC7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, hög spänning, hög temperatur
Storlek/dimension
L 0,224" x B 0,197" (5,70 x 5,00mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)