CKC21C472MJGAC7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
4700 pF ±20% 1700V (1,7kV) Keramiska kondensatorer C0G, NP0 2220 (metrisk 5750)
CKC21C472MJGAC7210
DigiKeys produktnummer
399-CKC21C472MJGAC7210TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKC21C472MJGAC7210
Beskrivning
KC-LINK 2220 4.7NF 1700VDC C0G
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CKC21C472MJGAC7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,224" x B 0,197" (5,70 x 5,00mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,071" (1,80mm)