CKC21C143KJGLCAUTO
DigiKeys produktnummer
399-CKC21C143KJGLCAUTOTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-CKC21C143KJGLCAUTOCT-ND - Remsbit (CT)
399-CKC21C143KJGLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKC21C143KJGLCAUTO
Beskrivning
CAP CER 0.014UF 1.7KV C0G 2220
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.014 µF ±10% 1700V (1,7kV) Keramiska kondensatorer C0G, NP0 2220 (metrisk 5750)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CKC21C143KJGLCAUTO Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Serie
Egenskaper
Låg ESL, hög spänning, hög temperatur
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
Kapacitans
Monteringstyp
Tolerans
±10%
Inkapsling/låda
2220 (metrisk 5750)
Spänning - märkt
Storlek/dimension
L 0,224" x B 0,197" (5,70 x 5,00mm)