CKC18X682GWGACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-CKC18X682GWGACAUTOTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKC18X682GWGACAUTO
Beskrivning
KC-LINK 1812 6.8NF 650VDC C0G
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6800 pF ±2% 650V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1812 (metrisk 4532)
EDA-/CAD-modeller
CKC18X682GWGACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,061" (1,55mm)