CKC18X393FCGAC7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.039 µF ±1% 500V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1812 (metrisk 4532)
CKC18X393FCGAC7210
DigiKeys produktnummer
399-CKC18X393FCGAC7210TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKC18X393FCGAC7210
Beskrivning
KC-LINK 1812 39NF 500VDC C0G
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CKC18X393FCGAC7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, mjuk terminering, hög spänning, hög temperatur
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)