CBR06C820G1GAC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
I lager: 0
Datablad
82 pF ±2% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
CBR06C820G1GAC
DigiKeys produktnummer
399-CBR06C820G1GACTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CBR06C820G1GAC
Beskrivning
CAP CER 82PF 100V C0G/NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CBR06C820G1GAC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Hög Q, låg förlust, ultralåg ESR
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)