CBR04C330J5GACAUTO | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | CBR04C330J5GACAUTO |
Beskrivning | CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0402 |
Tillverkarens standardleveranstid | 20 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 33 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CBR04C330J5GACAUTO Modeller |
Kategori | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Tillv. | Egenskaper Hög Q, låg förlust, ultralåg ESR |
Serie | Klassificeringar AEC-Q200 |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Tillämpningar |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Kapacitans | Inkapsling/låda 0402 (metrisk 1005) |
Tolerans ±5% | Storlek/dimension L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm) |
Spänning - märkt | Tjocklek (max) 0,022" (0,55mm) |