CBR04C180F3GAC
DigiKeys produktnummer
399-CBR04C180F3GACTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CBR04C180F3GAC
Beskrivning
CAP CER 18PF 25V C0G/NP0 0402
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
18 pF ±1% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CBR04C180F3GAC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Hög Q, låg förlust, ultralåg ESR
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)