CBR02C180J3GAC är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 7 485
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 23 522
Datablad
Direkt
Johanson Technology Inc.
Murata Electronics
Johanson Technology Inc.
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
18 pF ±5% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0201 (metrisk 0603)