C981U472MWWDCA7317 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
4700 pF ±20% 760V Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
C981U472MWWDCA7317
DigiKeys produktnummer
399-C981U472MWWDCA7317TB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C981U472MWWDCA7317
Beskrivning
CAP CER DISC SAFETY
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C981U472MWWDCA7317 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y1
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Kapacitans
Storlek/dimension
0,591" diam. (15,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,709" (18,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)