C921U820JUSDCAWL50
DigiKeys produktnummer
399-C921U820JUSDCAWL50-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C921U820JUSDCAWL50
Beskrivning
CAP CER DISC SAFETY
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
82 pF ±5% 400VAC Keramiska kondensatorer SL Radial, skiva
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C921U820JUSDCAWL50 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y1
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Kapacitans
Storlek/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,197" (5,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)