C921U332MZVDCA7317 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Similar
I lager: 6
Parametrisk ekvivalent
I lager: 341
Parametrisk ekvivalent
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
3300 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5V (F) Radial, skiva
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C921U332MZVDCA7317
DigiKeys produktnummer
C921U332MZVDCA7317-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C921U332MZVDCA7317
Beskrivning
CAP CER 3300PF 440VAC Y5V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C921U332MZVDCA7317 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y2
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)