C915U620JYSDBA7317 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
62 pF ±5% 400VAC Keramiska kondensatorer SL Radial, skiva
C915U620JYSDBA7317
DigiKeys produktnummer
399-C915U620JYSDBA7317TB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C915U620JYSDBA7317
Beskrivning
CAP CER DISC SAFETY
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C915U620JYSDBA7317 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y2
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Kapacitans
Storlek/dimension
0,315" diam. (8,00mm)
Tolerans
±5%
Höjd - monterad (max)
0,472" (12,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)