C911U561KZYDCAWL30 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
560 pF ±10% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5P (B) Radial, skiva
C911U561KZYDCAWL30
DigiKeys produktnummer
399-C911U561KZYDCAWL30-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C911U561KZYDCAWL30
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C911U561KZYDCAWL30 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Storlek/dimension
0,315" diam. (8,00mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,512" (13,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)