C911U220JYNDCAWL50
DigiKeys produktnummer
399-C911U220JYNDCAWL50-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C911U220JYNDCAWL50
Detaljerad beskrivning
22 pF ±5% 400VAC Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial, skiva
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y2
Storlek/dimension
0,315" diam. (8,00mm)
Tolerans
±5%
Höjd - monterad (max)
0,512" (13,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)