C911U150JUNDCAWL50 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
15 pF ±5% 400VAC Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial, skiva
C911U150JUNDCAWL50
DigiKeys produktnummer
399-C911U150JUNDCAWL50-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C911U150JUNDCAWL50
Beskrivning
CAP CER DISC SAFETY
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y1
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Kapacitans
Storlek/dimension
0,315" diam. (8,00mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,197" (5,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)