C907U500JZSDAA7317 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
50 pF ±5% 440VAC Keramiska kondensatorer SL Radial, skiva
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C907U500JZSDAA7317
DigiKeys produktnummer
C907U500JZSDAA7317-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C907U500JZSDAA7317
Beskrivning
CAP CER 50PF 440VAC SL RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C907U500JZSDAA7317 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y2
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Kapacitans
Storlek/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)